Izolácia podlahy

Zateplenie podlahy fúkanou izoláciou

Zateplenie podlahy fúkanou izoláciou prináša hneď niekoľko výhod. Azda najväčšou je rýchlosť aplikácie izolačného materiálu. Nesporné výhody sú aj vysoká kvalita izolácie ktorá má mnoho vynikajúcich vlastností.

Výborná tepelnoizolačná a termoregulačná vlastnosť. Trvácnosť  – izolácia vydrží funkčná prakticky počas celej životnosti samotnej stavby. Je paropriepustná takže zabraňuje vzniku plesní a tým je zdravotne nezávadná. Odoláva škodcom, hlodavcom a hmyzu. Je nehorľavá a vhodná pre nízkoenergetické pasívne domy. Vytvára súvislú izolačnú vrstvu bez tepelných mostov.

Izolácia podlahy
Fúkaná minerálna vlna - podlaha

Aplikácia fúkanej izolácie do podlahy

Pre aplikáciu fúkanej izolácie na podlahu je potrebné pripraviť drevený nosný rošt na ktorý sa montuje záklop z drevených dosák alebo osb dosiek, ktorý slúži ako podklad pod samotnú podlahu.

Do medzier dreveného roštu sa nanesie izolácia. Následne sa položí drevený záklop ako podklad pre podlahu.

Prídeme - pomeriame - naceníme

Potrebujete zatepliť podlahu?

Neváhajte nás kontaktovať

Pre získanie nezáväznej cenovej ponuky, alebo dohodnutie obhliadky, alebo v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prečítajte si výhody fúkanej izolácie, prečo zatepľovať a aký je postup pri zatepľovaní. Zistite tiež koľko stojí fúkaná izolácia.

Telefonický kontakt

Zavolajte nám. Sme vám k dispozícii.

0948331911

Emailový kontakt

Pošlite nám email. Do 24 hodín dostanete odpoveď.

info@izolacie-mlp.sk

Kontaktný formulár

Alebo využite náš kontaktný formulár nižšie.

Kontaktný formulár