Naše služby

Aké služby ponúkame

Našim zákazníkom ponúkame kvalifikované služby v oblasti izolovania domov a budov fúkanou izoláciou.

Okrem samotnej aplikácie izolačnej vrstvy ponúkame aj doplnkové služby a všetko ostatné, čo zateplenie budovy fúkanou izoláciou obnáša.

Zateplenie domu obrazok

Poradenstvo

Ak ste na našich stránkach nenašli všetky potrebné informácie, obráťte sa na nás. Sme tu pre vás každý pracovný deň a v oblasti fúkaných izolácií vám poskytneme odborné poradenstvo. Kontaktujte nás telefonicky na 0948331911, alebo e-mailom info@izolacie-mlp.sk, alebo cez kontaktný formulár.

Obhliadka

Pred výpočtom cenovej ponuky je vždy ideálne obhliadnutie zatepľovanej plochy. Zistíme o akú konštrukciu sa jedná, zameriame rozmer a nájdeme ideálny spôsob ako sa na požadované miesto dostaneme s aplikačnou hadicou. Rovnako odporučíme ideálny typ a hrúbku materiálu.

Obhliadku stavby ponúkame zdarma v regiónoch ktoré nájdete vypísané na stránke naše regióny. Ak ste z iného regiónu obhliadku vašej stavby si dohodneme individuálne.

Obhliadka stavby pred samotnou izoláciou nie je nevyhnutná. Postačí nám zaslanie všetkých potrebných údajov telefonicky a e-mailom. V takomto prípade bude potrebné aby ste nám nafotili priestor ktorý sa bude izolovať a určili kadiaľ privedieme hadicu na miesto aplikácie.

Viac zistíte v článku postup zateplenia

Cenová ponuka

Po tom ako nám poskytnete potrebné informácie čiže rozmer zatepľovanej plochy, hrúbku izolácie ktorú požadujete, typ materiálu, typ stavby a konštrukcie pošleme vám najlepšiu cenovú ponuku.

Ponuka zahŕňa cenu materiálu, cenu za prácu, dovoz, prípadne cenu za doplnkové služby. Cenová ponuka, ktorú vám zašleme pred obhliadkou budovy bude len predbežná. Túto cenu potvrdíme, keď si zameriame plochu ktorá sa bude zatepľovať. Ak budú rozmery plochy rovnaké ako výmer ktorý vykoná náš pracovník cena z predbežnej cenovej ponuky bude nezmenená.

Prečítajte si viac v článku cena fúkanej izolácie

Doplnkové služby

Niekedy je potrebné pripraviť priestor ktorý sa bude izolovať. Napríklad v prípade izolácie trámového stropu je potrebné vytvoriť otvory do podlahy, cez ktoré sa nanáša izolácia do dutiny.

Pri aplikácii izolácie na rovnú plochu je niekedy potrebné zachovať pochôdznosť v priestore. V prípade, ak si želáte aby plocha ostala pochôdzna a naďalej využívaná je potrebné vyrobiť drevený rošt, do ktorého sa nanesie izolácia a navrch sa položí drevený záklop (podlaha).

V prípade izolácie drevodomov, je nutné vyvŕtanie otvorov do stien z OSB alebo SDK dosiek. Ak z vnútornej stany nie sú obité steny OSB doskami je nutné aplikovať parotesnú fóliu.

Ak nie je iná možnosť ako dostať hadicu do priestoru ktorý sa bude izolovať, vytvoria sa otvory cez strechu. Tieto otvory sa po aplikovaní izolácie uzavrú do pôvodného stavu.

Všetky doplnkové služby naceníme individuálne, podľa potrieb a podľa vašich požiadaviek.

Záruka

Na našu izoláciu získate záruku. Každú aplikáciu vykonávame na 100% a najlepšie ako vieme. Ak by ste náhodou mali pocit, že sme naše služby neurobili presne podľa vašich predstáv sme tu pre vás aj po vykonaní samotného zatepľovania. Vždy sa dá všetko opraviť a preto sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť.