Kto sme

Kto sme

Izolácie MLP - zaoberáme sa aplikáciou fúkaných izolácií

Sme izolatérska spoločnosť MLP Trade, s.r.o. so sídlom v Brezne. Zaoberáme sa aplikáciou fúkaných izolácií pre rodinné domy, bytové domy, priemyselné či poľnohospodárske objekty, budovy štátnej správy a iných typov budov.

Sme tím nadšencov, ktorých práca baví. Každú izoláciu sa snažíme vykonávať najlepšie ako vieme. Uvedomujeme si, že samotná práca je najlepšou reklamou a preto je spokojný zákazník naším najväčším cieľom.

Aby izolácia plnila svoju funkciu je veľmi potrebné používať kvalitné materiály. Spolupracujeme len s certifikovanými výrobcami, ktorý si svoje dobré meno na trhu izolácií získali už dávno pred nami. Našimi dodávateľmi materiálov sú značky KNAUF INSULATION a STEICO.

Ak práve stojíte pred výberom izolatérskej firmy, ktorá zateplí vašu stavbu a pomôže vám ušetriť náklady za vykurovanie budeme radi ak nám pošlete svoj kontakt. Dohodneme si s vami bezplatnú obhliadku, odporučíme ideálny typ fúkanej izolácie a vypracujeme najlepšiu cenovú ponuku.

Rovnako sme tu pre vás v prípade akýchkoľvek otázok ohľadne fúkanej izolácie

Norbert Pocklan

Majiteľ

Čo od nás získate

Našim zákazníkom poskytneme vždy viac

Neposkytujeme len samotnú aplikáciu izolácie, ale aj odborné poradenstvo, bezplatné obhliadky stavieb plus doplnkové služby a samozrejme záruku na materiál a našu prácu.