Knauf

KNAUF INSULATION

Izolácie Knauf Insulation patria medzi svetovú špičku

Firma KNAUF INSULATION je globálnym lídrom v oblasti izolačných produktov. S viac ako 40 ročnými skúsenosťami je táto spoločnosť jedným z najrýchlejšie rastúcich a uznávaných značiek v oblasti izolácií na celom svete.

Cieľom spoločnosti je stať sa svetovým lídrom v oblasti energetických úspor bytových, nebytových a priemyselných budov.

Knauf insulation logo

Skupina Knauf je známa najvyššou kvalitou výrobkov, rozsiahlou rozmanitosťou produktov a komplexnou podporou. Na tomto základe umožňujeme dokonale kompatibilné systémové riešenia pre stavebníctvo, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky v oblasti inovácií, energetickej účinnosti, nákladovej efektívnosti, výkonu a kvality návrhu.

Filozofiou našej spoločnosti je aj neustále zlepšovanie kvality našich produktov a služieb prostredníctvom inovatívneho myslenia a vnímavosti na technologický pokrok. Ako spoločnosť, ktorá pokračuje v zdokonaľovaní a zefektívňovaní oblasti výstavby a rekonštrukcie, si skupina Knauf Group za niekoľko desaťročí vybudovala povesť, o ktorej sa dá dokázať.

Firma KNAUFINSULATION vyvinula prvodriedny a špičkový izolačný materiál pre fúkané izolácie ktorý nájdete v našom portfóliu materiálov.

Tento kvalitný materiál prináša radu unikátnych vlastností nie len tepelnoizolačných. Prečítajte si viac o materiály minerálna vlna SUAPAFIL LOFT.

  • Ročný Obrat spoločnosti 1,8 miliardy eur
  • Počet zamestnancov 5 500
  • Firma pôsobí až v 40 krajinách
  • Disponujú 27 výrobnými závodmi v 15 krajinách